Мы заметили, что вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.0 — рекомендуем перейти на более современные Firefox 3.5, Opera 9.6, IE 8.0

КАСКО Стандарт


КАСКО - це добровільне страхування Вашого автомобіля, яке забезпечить Вам повну впевненість і спокій на дорогах. Поліс КАСКО дає гарантію відшкодування збитку при ДТП за участю Вашого автомобіля. Cтрахування транспортного засобу (ТЗ) від ризиків, які можуть виникнути під час його експлуатації


Детальніше

Національна акціонерна страхова компанія «Оранта» здійснює страхування автотранспортних засобів юридичних/фізичних осіб від ризиків, що самостійно обираються Страхувальником за таким переліком:
  • Ризик «ПОШКОДЖЕННЯ» - пошкодження або повна загибель застрахованого транспортного засобу (далі - ТЗ) та застрахованого додаткового обладнання (далі - ДО) внаслідок «ДТП», «ПДТО», «Пожежа, Вибух», «Стихійне явище», «Зовнішній вплив».
  • Ризик «НЕЗАКОННЕ ЗАВОЛОДІННЯ» - втрата застрахованого ТЗ та додаткового обладнання внаслідок вчиненого умисно, з будь-якою метою, протиправного вилучення застрахованого ТЗ у власника чи довіреної особи всупереч їх волі шляхом крадіжки, грабежу, розбою.
Ризик «НЕЗАКОННЕ ЗАВОЛОДІННЯ» покривається з будь-якого місця в будь-який час за умови обладнання ТЗ в робочому стані пристроями проти викрадення.
Ризик «НЕЗАКОННЕ ЗАВОЛОДІННЯ» приймається на страхування тільки в комплексі з ризиком «ПОШКОДЖЕННЯ».

Страховий захист поширюються на будь-яку особу (водіїв), що на законних підставах керують застрахованим транспортним засобом.

НАСК "Оранта" приймає на страхування транспортні засоби строком експлуатації до 8 років, а саме:
  • Автомобілі легкові, вантажні, вантажно-пасажирські.
  • Автобуси та мікроавтобуси.
  • Причепи, напівпричепи.
  • Сільськогосподарську та спеціальну техніку.
Страхова сума – визначається за взаємною домовленістю сторін як:
  • Дійсна вартість транспортного засобу на момент укладання договору.
  • Частка від дійсної вартості транспортного засобу.
Страховий тариф залежить від обраних страхових ризиків, типу транспортного засобу та його вартості, строку експлуатації, стажу та віку водія, розміру франшизи.
Франшиза за ризиком «ПОШКОДЖЕННЯ» і «НЕЗАКОННЕ ЗАВОЛОДІННЯ» є безумовною, та становить від 0 до 15 % страхової суми.
ТЗ можуть прийматися на страхування, як без вирахування зносу запасних частин, деталей і обладнання, що підлягають заміні, так і із урахуванням зносу (починаючи з другого року експлуатації ТЗ).
Страховий платіж вноситься одноразово або частинами.
Територія страхового покриття - Україна, країни СНД та Європи.
У разі пошкодження застрахованого транспортного засобу розмір збитку визначається Страховиком на підставі оригіналу акта виконаних робіт та документів станції технічного обслуговування.
При страхуванні автотранспортних ризиків НАСК «Оранта» передбачена система знижок та надбавок «Бонус-Малус» , яка передбачає знижки зі страхового платежу на наступний рік, якщо за попередній рік не було страхових випадків.

За програмою «СТАНДАРТ»:
відшкодування витрат за транспортування (буксирування) на відстань до 50 кілометрів від місця настання події до місця стоянки (гаража) або місця ремонту, але не більше 2 % страхової суми.
Довідка компетентних органів не є обов’язковою один раз протягом дії договору страхування за кожним із двох наступних випадків:
  • при пошкодженні виключно скляних деталей;
  • при пошкодженні кузова ТЗ, але не більш ніж 2% страхової суми;

Калькулятор КАСКО Стандарт

Страхова сума (вартість автомобіля, грн.)
Тип транспортного засобу
Страхове покриття
Франшиза
Франшиза за ризиком "Незаконне
заволодіння"
Без урахування зносу
Кількість повних років експлуатації ТЗ
Регіон реєстрації
Термін дії договору
Без зазначення мінімального стажу
та віку водіїв
Водійський стаж
Водійський вік
Порядок внесення платежу
Автомобіль кредитний
Використання в таксі
Використання для навчання
Використання для маршрутних пасажирських перевезень
Знижка за парк використовується
Знижка за парк
Додаткове обладнання
Увага! Оскільки Ваш автомобіль кредитний, умови та тарифи страхування можуть бути суттєво змінено! Для уточнення - звертайтесь у найближче відділення.
Увага! З банком, в якому взято кредит на ваш автомобіль існують спеціальні умові страхування. Вірогідніше за все тарифи буде змінено.
Розрахувати
Замовити поліс